Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3D akváriumi háttér házi...

3D akváriumi háttér házi készítéséhez ez jó?

Figyelt kérdés

Baumit Baumacol Basic

Az alaptermék por alakú, élelmiszerbarát, víz- és fagyálló, javított minőségű vékonyágyas ragasztó, kerámia fal és padlócsempékhez. Egyszerű feldolgozás. Megfelel az EN 12004, C1 osztály minőségi követelményeinek.


esetleg élelmiszerbarát fuga is megfelelne??


2011. aug. 14. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen megfelel. A fugázó anyagot nem ismerem, de nagy különbség nem lehet, max szilárdságban. Szerintem jó az is.
2011. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már cska azért mert egy hete csináltam egy hátteret és áldom az eszem hogy nem a hím bettámat tettem bele hanem egy próbahalat oroztam el a szomszédtól.. hát.... meghalt 12 óra alatt... de azóta sem értem hogy miért ugyanis élelmiszerbarát a fuga amivel csináltam... viszont tettem bele szőlőágakat... áztattam én má előtte meg kifőztem egyebek, de lehet hogy attól pusztult a hal? később lecseréltem 2szer a vizet, majd egy másik halat is csóreltam:D, na az már kerek egy napig bírta.... azóta nem probálkoztam új hallal... lehet hogy a szőlővel van a baj? ... már néztem hogy újat csinálok, és ezt a baumit izét lestem ki de nem nagyon akarom kidobni a mostanit mert irtó jól néz ki:D

csak éppen bedöglenek a halak

szoval szőlővel van esély ilyen kis mellékhatásokra?:D

2011. aug. 14. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 éven belül permetezve volt, akkor okozhatja a szőlő. De én inkább a díszre tippelek. Ugye alaposan kiáztattad, mielőtt akváriumba tetted? Azt hiszem 48 óra száradás és 48 óra áztatás kell neki, mielőtt felhasználod.

Ha utána sem lesz jó, akkor inkább cementtel próbálkozz!

2011. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

... ez az áztatásos izé valahogy kimaradt :S

és miért kell áztatni?

nem kötekedésből :D ... tényleg érdekel, hogy miért jó neki

2011. aug. 14. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert áznak ki belőle káros anyagok.
2011. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet a háttéröl . Kiváncsi vagyok :D .
2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk :D mondjuk én csak egy 30 literes akváriumba csinálom de akkor is :D nehogy ne legyen már 3D-s hátterem ... na :D úgyis csak egy betta van bene, az meg remélem elvér
2011. aug. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!