Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett?

Szerintetek milyen lett?

Figyelt kérdés

[link]

szűrővel


[link]


2011. aug. 15. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek Binky-vel. Megnézném azok első akváriumát akik itt szidták a kérdezőt.


Kérdező: Ne foglalkozz senkivel, ha neked így tetszik akkor ilyen legyen az aksid:) bár több növényt tényleg rakhatsz bele, mert azt szeretik a halak nagyon:)


Ja és ne hagyd hogy elvegyék a kedved!! Sok szerencsét !:)

2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 gfero ***** válasza:

nekem nem tetszik.az a festet aljzat nem akváriumba való

.a háttér úgy néz ki mintha egy kínai bazárban lennénk.

sokkal több növény kell.

a kagylók keményítik a vizet ami nem megfelelő neonoknak.

szerintem törekedj az egyszerűségre tegyél aljzatnak fekete bazaltot vagy sima folyami kavicsot sokk növénnyel egy fekete vagy kék háttérrel fotó papír sokkal jobban nézne ki.csak olyan növényt vegyél ami megfelel a te világításodhoz.

2011. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ki az aki szidta? Én olvastam az összes hozzászólást.Nem láttam sértő vagy szidó írást.Csak megírták páran hogy miért nem tetszik neki..A kérdésre válaszoltak hiszen ez a kérdés is. " Szerintetek milyen lett?"

Miért hazudjanak hogy szép ha nem tetszik nekik??


Nekem sem tetszik mert nincs benne semmi ami a halak élőhelyére emlékeztetne.

2011. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem a hozzászólások tartalmával, hanem a stílusával van gond. Adott esetben elég sok hozzászóló megbántódna, ha hasonló módon szólnának nekik, mint ők tették. Persze, oktalanul, hisz ugye semmi bántó nincs benne...
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

KÖszi a hozzászólásokat!!

Nem fogjátok elvenni a kedvemet!!! :)

Különben a kagyló elvan rendezve úgy h.ne keményítse a vizet.Világításom is van csak a képen nem látszik!!A halak már jó néhány hónapja benn vannak a vízben és a növény is!!

Úgyh.köszönöm az olyan hozzászólásokat azt se tudjátok mi van.Különben is az a nagy kő egy bujkáló amibe benn van több hal.

2011. aug. 16. 11:46
 26/27 anonim ***** válasza:

ma 11:46

Miért írtad ki a kérdést ha meg vagy sértődve a válaszokon??

Nem tudom mennyi idős vagy,de tudhatnád ha ide jársz a gyakorira olvasgatni,hogy SOHA SENKI nem kapott még a kérdésére egyforma jó,kedveskedő választ.Mindig vannak akik durván,esetleg sértőn írják le a véleményüket.

Ha nem tetszik a válaszok miért írsz ki kérdést??


De válaszolok a kérdésedre én is:

A képet nézegetve én nem látok sem több növényt,sem halakat(lehet hogy rossz a szemem??) Így nem mondhatom,hogy de jól elvannak a halaid ha fogalmam sincs ott vannak.De amit látok az nem nyerte el a tetszésemet mert rögtön az jutott eszembe,hogy túl gyér..kevés a növény benne. Azt hogy kék a kő,meg olyan a háttér amilyen..nos ízlések és pofonok..HA szépen van megcsinálva akkor egy szép kő is jól mutathat..

Talán olyan képet kéne feltenned amiben több növény és hal is van benne..Úgy más az összhatása is.

2011. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
köszii :)
2011. aug. 17. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!