Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy /azt hiszem vas-/ fa...

Van egy /azt hiszem vas-/ fa az aksimban és minden be van lepve barna forgáccsal. A fa 'foszlik' vagy alga?

Figyelt kérdés
Ha a fa a hibás, mit tehetek vele?
2011. aug. 16. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva a válaszom- nyilván, ha gyökértápot használsz, azt nem kell vízcseréknél pótolni. :)
2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :) Akkor holnap vizet cserélek. De azonkívül, hogy egyszerre sokat tettem bele, maga a létszám nem sok, ugye?

Veszek bele majd még egy szűrőt és köszi ;)

2011. aug. 16. 20:52
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem túl sok, de azért alultelepítve sincs. Ha sikeresen túlélik ezt az időszakot, akkor ez így működőképes, de több halat már nem bír el. Az Ancik, meg a Vitorlások nagyot fognak majd nőni, erre figyelni kell a jövőben.

Sok sikert! :)

2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, az úgy is volt kiszámolva hogy nagyra nőnek :) Köszi a segítséget!
2011. aug. 16. 21:08
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a szűrés ennyi halhoz. Bele kéne rakni még egy ekkora szűrőt az akvárium másik végébe is, aztán a 4 ancit lecserélni 8db törpe szívóharcsára. A törpe szívóharcsák az üveget is lenyalják, a növényeket is, meg a vasfáról is leeszik a rostokat, szépen kitakarítanak mindent, hasznosak.
2011. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
az ancit nem a takarítás miatt vettem, hanem mert imádom őket :)) de tényleg.és ha kettőt cserélnék el négy másikfajta harcsára?
2011. aug. 16. 22:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor 2 ancit cseréljél 4db törpeszívóharcsára, vagy mittudomén, neonhalból is lehet kevesebb, ha az nem olyan fontos neked, csak azért mondom a cserét, hogy ne legyen már több hal, viszont legyenek benne törpeszívóharcsák is, mert az jó ha van, tényleg.
2011. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszi, hable :) ne legyél ideges, eddig nem öltem meg egy halat sem, nem is tervezem, ezek meg tök jól érzik magukat, tehát nincs semmi eget rengető probléma. :D /még/...
2011. aug. 17. 09:39
 19/20 A kérdező kommentje:
a halak meg a csiga eltüntették az algát :)
2011. aug. 18. 16:35
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem halürülék, legalább is nekem is olyasmik vannak a fán.
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!