Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány halat tehetek 94 literes...

Hány halat tehetek 94 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekem volt 15 centis és azok semelyik halat se bántották , amelyek most vannak azok se bántanak senkit ! jó kipróbálom az élő növényt ! de az koszol nem ?
2011. aug. 17. 21:00
 12/20 A kérdező kommentje:
amúgy 30-40 neon hal még a boltba sincs! xD
2011. aug. 17. 21:03
 13/20 Salx Narval ***** válasza:
Amíg nem ikráznak, addig nincs velük gond, azért írtam, hogy ha párba állnak.
2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
a tavalyiak lerakták az ikrájukat de nem lett abból semmi! de ha lesz akkor beviszem a kisállat kereskedésbe :)
2011. aug. 17. 22:32
 15/20 Salx Narval ***** válasza:
Nem, akkor talán már nem lesz velük bajod.Én nem voltam ennyire szerencsés az enyémekkel.Amikor párba álltak simán elfoglalták az akvárium felét, amelyik hal beúszott annak azonnal nekiestek mid a ketten.Ezen felül a hím az egész akvárium hosszában fel alá úszott, ha meglátott egy 3cm nél nagyobb halat azt bekergette a növények mögé, de nem bántotta őket, kivéve a fajtársait.A másik 3 vitorlás 2 hétig a gyökerek alatt kuksolt, még enni sem engedte ki őket, a hím néha szembeszállt, de akkor megtépte,végül már ő sem mert előjönni.Ikrázás után teljesen lenyugodtak és mint ha semmi sem történt volna újra béke volt.Most újra ikrázni készülnek, tegnap már keménykedett.Kénytelen vagyok ketté választani az akváriumot egy műanyag lappal, hogy ne terrorizálják a többieket.Ezért nem tanácsoltam 94 literbe őket, mert úgy gondoltam, hogy ha nálam a 300 literben ezt csinálják, akkor nálad még nagyobb lesz a gubanc.
2011. aug. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
az én vitorlásaim még nagyon kicsik ( ez baj hogy a boltba egészen kicsi halakat visznek be mert vettem egy guppyt gyönyörű volt a tavai nagy vitorlásaim leherapták a testét a feje meg leesett a kövekhez) 20 blackmollyt vittem be a boltba és 50 forintért vettek be egyet, míg a boltban kb 350 ft db , bár a tavai vitorlásaim is veszekedtek mert a lány bántotta a fiút és bekergette a növények közé! most éppen egyik halammal sincsen gond!
2011. aug. 18. 09:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy ebihal vagy cethalara gondolsz...
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
milyen az a cethal?
2011. aug. 21. 14:35
 19/20 N.Balu válasza:

A "cethal" LOL az egy bálna LOL.

Egy emlős, egy sötétkék Moby Dick!

Nem olvasol semmi kötelező olvasmányt sem?!


Inkább vegyél egy direkt halászatra kitenyésztett kutyát, az majd garantáltan megoldja a halas problémáidat. Pl. egy labrador retriever kiváló választás lenne.


Ha már a legminimálisabb információt sem vagy hajlandó közölni a problémádról, akkor mit vársz? De tényleg.

2011. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ne veszekedjél már, olyan kötelezőt még nem olvastam amibe szó lett volna róla !
2011. aug. 25. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!