Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen sügérek ezek (fajta)...

Milyen sügérek ezek (fajta) és mi a nemük?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. aug. 17. 10:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy a sárga ikrás ?
2011. aug. 17. 10:50
 2/11 anonim ***** válasza:
A kékből volt anyámnak, nem jut eszembe a neve. A sárga tuti nem ikrás, látszik rajta, hogy hím!
2011. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Frontosa ***** válasza:

Szerintem a kék az egy fiatal hím Jégsügér-Pseudotropheus Acei, a sárga nem biztos, de szerintem egy Copadichromis Yellow.

Üdv,

2011. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és ezeknek milyen tápot ajánlotok
2011. aug. 17. 15:34
 5/11 Frontosa ***** válasza:

Itt nem is az lesz a legnagyobb gond, hanem ahogy nézem mindkettő hím, úgyhogy hacsak nem rendelkezel legalább egy 200 literes akváriummal ahogy nőnek örökös harc lesz az életük, amíg a gyengébbik el nem hullik. Ahogy nézem egy jóval kisebb akiban vannak.

Egyébként Fagyasztott Malawi Mix-el, Krill rákkal, Hikari, OSI száraz kajákkal etetheted őket.

Üdv,

2011. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
melyiket adjam el (melyik au idősebb ? )
2011. aug. 17. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg tőlünk akarod megtudni?

Mindkettő kifejlett hím, innentől csak max te tudhatod a korukat.

2011. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
vettem a kéknek egy lányt és a fiú be szinesedett és meg feketedtek rajta a csíkok és rázza magát neko mi lehet ez ?
2011. aug. 17. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:

És miért veszel úgy akármilyen halat is, hogy azt se tudod milyen hal és mik az igényei? Amúgy meg vidd vissza az összeset, és vegyél valami békésebb halat. Azt se tudod mivel etesd őket, de már megvannak...úristen...így nekiállni halat tartani...

Mekkora egyáltalán az akváriumod?

2011. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akvárium méretére én is kiváncsi lennék. Ha már párt vettél a kéknek, akkor egyértelmű, hogy a sárgának kell távoznia.


Amúgy amit írsz, az arra utal, hogy a hím már ivarérett, násztáncra hívja a nőstényt, most már csak azon múlik, hogy lesznek e pici sügerek.

2011. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!