Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a fekete-tetráim...

Mi baja lehet a fekete-tetráimnak?

Figyelt kérdés
Kicsit ferdén úsznak, keveset esznek , folyton bujkálnak, mindig a legsötétebb, legrejtettebb helyeken bujkálnak.Azt hittem a víz rossz minősége miatt van, de kitakarítottam az aksit és megint megkeresték a legjobb búvóhelyet. Aztán azt hittem azért esznek keveset, mert vmelyik másik haltól félnek, de nincs új hal vagy fél éve.A többi halnak semmi baja.
2009. ápr. 15. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rögtön a legrosszabbra,lehet hogy ezek ien rejtőzködős halak(nekem még sosem volt ien fajtájú halam,de van olyan halam ami bújkál.a Ferdén úszással meg...nekem is úszik ferdébben halam,de semmi más baja nincs,pedig már rég óta úszik így,amugy már másik kérdésben is kérdezték h baj e,és azt is megnyugtatták h nem lesz vele gond.És a kajálás is;lehet h alapból keveset esznek,vagy már régebben sokat ettek?(szerintem nincs miért aggódnod.
2009. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Régebben semmi bajuk nem volt, rengeteget ettek nem úsztak ferdén és egyáltalán nem bujkáltak.Különben semmi sem látszik rajtuk, mármint sérülés vagy ilyesmi.
2009. ápr. 16. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se gondolj egybl a legrosszabbra!nekem is van kttő régebben sőt néha még most is bújkálnak. Annyira nagyon sokat soha nem is ettek.. És ezek a hala szoktak úgy úszni (leglábbis szerintem) mert én amikor meg akarom őket fogni őssze vissa fejtetőn meg ferdén úsznak..
2009. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz
2009. ápr. 19. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!