Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neonhalaimnak a fekete--...

A neonhalaimnak a fekete-- tetráimnak és a mollyaimnak jó a szárított táp? (Fix) Még mivel tudnám etetni őket (ezenkívűl)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok mindennel tudod etetni őket.Csak egy pár:

Száritott vayg fagyasztott tubiflex,vizibolha,vörösszunyoglárva

lemezes táp, garanulátumok,tablettás haltápok,

Máj és szív(max heti 2szer),gyógytáp(max heti1szer,)

Növényi eredetüt az én halaim szeretik.forrázott saláta,spenót,uborka(ez inkább algaevőknek,garnéláknak,de sajtreszelőn reszelve szeretik a halaik.Sok félével lehet etetni,sőt,kell...Változatos étrendet biztosítani kell.

2010. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És élő eleséggel( tubifex, szúnyoglárva, vízibolha, grindál stb...).
2010. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.!a salátátmindenképpec n kipróbálom szeretik e az én halacskáim .De milyen az a lemezes táp?
2010. jan. 18. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csak 2 félével etess,ugyan ugy,te szeretsz csk kenyéren élni,vagy kenyéren és banánon? változatosabbá kéne tenni a kajájukat,de amugy nálad inkább természetes eredetü eleség kéne, a legjobb erre sztem a fagyasztott vöröszunyoglárva.én élővel nem szivesen etetek,sose etettem vele,betegségeket könnyebb vele befurcsolni,mint másfajta tápokkal.Amugy a lemezes táp olcsó(gártótól függően) és ilyen kis vékonyka szines lapok.a lemezes táp minőségét a lapocskák nagyságából lehet megállapitani.
2010. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az élő eleséget eszik a legszívesebben a halak!
2010. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nagyoibb a betegség kockázata...Mindenkinek magának kell eldöntenie hogy élővel etet amit nagyon esznek,vagy fagyasztottal(amit ugyszint zabálnak) csak kisebb a kockázat...
2010. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!