Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literbe milyen nano halakat...

60 literbe milyen nano halakat rakjak?

Figyelt kérdés
Vannak nagyon szépek, de én valami beszerezhetőre gondolok, alapvetően valami elég színes hal kellene hogy feldobja kicsit az akváriumot. Köszi a segítséget.
2011. aug. 22. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A Vadon díszállatban is szoktak lenni nano halak néha.

és a A VI. Eötvös u 28. Atlantisz Díszállatban szoktak lenni ezek a fajták, valamivel olcsóbban:


Boraras Urophthalmoides, Boraras maculatus, Smaragd törpe razbóra, Normani, Galaxy Razbóra, Danio tinwini,

Amanda lazac, Endler guppi (az endler szereti elvenni a kaját a többiek elöl).


Red Cherry, vagy Yellow garnéla, is mehet melléjük.


Én vettem az Atlantiszban Boraras Brigittae halat is, de az lágyvizes, ezért azt nem kéne a többi közé keverni.

A maculatusnak is lehetne picit lágyítani a vizét, de az viszont kibírja a csapvízet is.


A többi meg mindegyik csapvizes.

2011. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a pseudomugil családot szeretem, a furcatusok és gertrudaek különlegesek és szépek. Pesten néha beszerezhetőek.
2011. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!