Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó 200 literbe?

Szerintetek jó 200 literbe?

Figyelt kérdés

[link]


ha valakinek van ilyen az leírhatná róla a tapasztalatát


2011. okt. 23. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rossznak nem rossz bár én azt hallottam a sera szűrőkről hogy hangosak, de cáfoljátok meg ha nincs igazam.
2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választás,az üres kosárba siporaxot tegyél,az drága szűrőanyag de megéri.
2011. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony 200 literbe nagyon kevés, kivéve, ha nem valami apró halakat szeretnél tartani. Egyébként válóban igaz, a Sera szűrők rövid időn belül hangosodnak. Az, hogy 240 literig jó, úgy vedd, hogy 900 litert forgat üres állapotban. Azt jól megtömöd minőségi szűrőanyaggal (valóban a Siporax a legjobb), akkor jó esetben is 450-et fog tudni, ami legfeljebb 150 literig alkalmas.
2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egy ismerősöm pont ilyet használ egyedül 240 literben 5 éve gond nélkül és soha nincs baja az akvárium tisztaságával és tegnap 5 cm-re hajoltam oda hozzá és semmit nem lehet hallani

ha leállítja az etetés alatt azt arról lehet észrevenni hogy nem hallod az esőztetőt tehát jó csak más ember tapasztalatára és véleményére is kíváncsi vagyok

2011. okt. 23. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:

Általában elég rossz ar ár/érték arányuk, de ennyi pénzért megéri.

Ami a teljesítményét illeti, te magad is rá jössz majd, hogy kell mellé egy belső is.

2011. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"5 cm-re hajoltam oda hozzá és semmit nem lehet hallani"


Persze, de minden bizonnyal nem egy 5 éves rotor forog neki benne egy 5 éves tengelyen. És ezek az alkatrészek sem a legolcsóbbak, ha évente cserélned kell. Minden bizonnyal kerámia, de ha a tengelye fém, akkor gond.

2011. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de igen 5 éve hibátlanul működik nem lett benne rotor cserélve sem tengely
2011. okt. 24. 15:01
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


ha rotort kell benne cserélni akkor veszek egyet gondolom nem havonta megy tönkre

2011. okt. 24. 15:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Na igen. Fém tengely. Az soha az életben nem bír ki 5 évet csendben, de még a felét se. Nem kötelező elhinned, majd megtapasztalod.
2011. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

meg fogom kérdezni a szűrő gazdáját hogy mennyit bír az övé de még ha 3 évente ráköltök 1700 ft-ot az se egy nagy összeg

inkább mint egy 30000 ft-os szűrő

de majd ha megkérdeztem akkor kiírom hogy kinek van igaza

2011. okt. 24. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!