Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60x30-as tető átalakítás? Fontos

60x30-as tető átalakítás? Fontos

Figyelt kérdés
60x30-as tetőmben van egy 15w-os világítás. nem igazán értek az ilyen dolgokhoz,hogyan alakíthatom át(lány vagyok),hogy 2 cső beférjen mert ez a világítás nem sok semmi..
2011. aug. 23. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Először fotózd le hogy lássuk, mert ha nagyon nincs benne hely, akkor jobban megéri az akvariumplus oldalról rendelni vízalatti neont, 50 cm es az 9W (nem sok de 2 az már jobb mint egy plusz cső, jah és nagyon olcsó, mondjuk kinek mi olcsó de mind1, szóval még olcsóbb is mintha előtétet és minden mást veszel.
2011. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sajnos most nem tudok képet csinálni,de ha ez valamennyit mond, ilyen:

[link]

gondoltam rá,hogy rendelek víz alattit.

2011. aug. 23. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Bevallom, én is hasonló gondban vagyok, és nálam a lustaság győzött, vagyis vízalattit veszek.
2011. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én ha tudnám megcsinálnám..:Dde nem értek hozzá. sajnos.
2011. aug. 23. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

A vízalattival az a baj, hogy nagyon hamar veszít a fényerejéből, meg amúgy is gyengébb, mint kellene. Tehát mondjuk veszel két 9 wattosat, az 18, de nem lesz tartósan több fényed, mint egy rendes fénycsővel.

Az átalakítás viszont nem kis meló, forrasztani kell hozzá, azt gondolom nem tudsz :)

Amúgy nem bonyolult, meg lehet úszni fillérekből, csak kell valaki, aki kicsit ért hozzá. Ha pesti vagy, esetleg tudok segíteni, vagy kérj meg egy barátot, szülőt, valakit. Szívesen leírom részletesen, hogy mit hogyan, ha gondolod.

2011. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj rá egy nagy lukat és lógass be egy ledes lámpát, ilyen betekerhető 230V foglalatosat, annyira nem borzasztó a fénye, kicsit sárga :)
2011. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!