Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik Guppi nőstényem...

Zsoka79 kérdése:

Az egyik Guppi nőstényem elpusztult. M lehetett a baj?

Figyelt kérdés
Szülés után pár nappal később, nem evet meg lesoványodott. A szeme fekete lett és nem is volt nagyon aktív. Betegség vagy valami más? Hogyan lehet kezelni vagy megelőzni?
2011. aug. 25. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal volt akkor kifáradt a szülésbe, és ebbe halt bele. Szüzen kellene őket tartani pár hónapos korukig, de lehet, hogy még tovább, nem tudom pontosan.
2011. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a többiekhez képest túl gyenge volt, így a többi hal kiközösítette, és nem hagytak neki ennivalót, így elősegítve azt, hogy még jobban legyengüljön.
2011. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hónapja vettem de már terhes volt, lehet hogy fiatal volt, sajnos nem tudom. A viselkedését sem láttam mert nem voltam itthon, dolgozni voltam. A barátnőm etette őket de hát napközben ő is dolgozik. Lehetséges válaszok. Viszont azt nem értem hogy a szeme miért feketedett be teljesen. Ez lehet attól hogy le gyengült?
2011. aug. 25. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem értek a guppikhoz, mindenesetre az is lehet, hogy betegség miatt pusztult el AMI eleve legyengítette. Ellenőrizd a többi halacskát, hogy ha a kérdéses guppi tényleg beteg volt, ők nem kaptak-e el valami nyavalyát. :/
2011. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most olvasgatom a betegségeket de még nem találtam semmi hasonlót :/ Köszönöm a tippet.
2011. aug. 25. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
sajna az állat világ ilyen ,ami nem életre való az elpusztul!
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Falun ***** válasza:

12:37-nek


A természetben így működik, de az akváriumban a halakról mi gondoskodunk!


Az akvarisztika akkor éri el a "lényegét" amikor a tartott élőlényeknek (halaknak, növényeknek, vízi gerincteleneknek) "vissza" tudjuk adni a TERMÉSZETET.

Ami nagyon nehéz, nem kevés pénz és ami a legfontosabb sok-sok idő, odafigyelés és kitartás!


Tehát mi diktáljuk a természet törvényeit nekik, tőlünk függ az életük!


A kérdezőnek: lehet betegség, vagy az ivadékai világra hozása után túlságosan legyengült.

2011. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!