Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Itt az akváriumom. Jó lett?

Itt az akváriumom. Jó lett?

Figyelt kérdés

Itt van maga az akvárium: [link] A kép minősége azért ilyen mert telefonnal készült ugyanis a fényképező vakuzik és akkor még ennél is rosszabb.Ha nincs vaku akkor szürkeség.


Büszkeségem: [link]


2011. aug. 29. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lett :)

Szép :)

A betta nem bántja a többi halat?

2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.. gratula :)
2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 akváriumom :) Ez nagyon bíztató:$ A betta :D kedvenc* Senkit sem bánt pedig van palti,anci,neon,pinkdánió (a létszám kicsit sok de nem sokáig) Senkit sem bánt de ha megilyed bármitől a szobában akkor képes akár órákon át bújkálni eléggé félénk :)
2011. aug. 29. 13:44
 4/11 Platypus ***** válasza:
89%
Szedd ki azt a lándzsás vízipáfrányt a talajból, mert kirohad a gyöktörzse. Nem szabad beültetni, csak felkötözni valami fára vagy kőre. Ha jól látom a jobb szélen egy Anubias is van beültetve, itt is ugyanaz a helyzet. A hínár ki fog halni, ennek a növénynek hatalmas a fényigénye, míg a többinek alacsony. Egyébként hangulatos kis akvárium, nekem tetszik.
2011. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat az Anubiast egy ism.-től kaptam.Nem akartam megbántani így bele tettem :) Ameddig nem kezd látványosan rohadni ott hagyom. de tényl. kösz a tanácsokat.
2011. aug. 29. 13:55
 6/11 Platypus ***** válasza:
Nem fog látványosan rohadni, a töve hal ki. Mire látod már nem is lehet megmenteni. Nem kell sokat tenned, csak kivenned a talajból, rákötöznöd egy kisebb kőre és visszatenni ugyanoda. Ha a gyökere nincs a föld alatt már megmarad. Ugyanez áll a ládzsás vízipáfrányra is(Microsorum).
2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké neki állok erre ennyit mondok de szeretem az Állat kereskedéseket,,,
2011. aug. 29. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!!! :) A jobb sarokban az a csigaház nem mutat olyan jól, de a te ízlésed! :)
2011. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet :D Nagyon sok ember támogatott és tudták mennyie lelkes vagyok ezért mindenki hozzá járult valamivel :) Azt PL: Horvátországból hozták :)
2011. aug. 29. 14:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó! De az a baj hogy keményíti is a vizet és ez nem mindegyik halnak jó! :(
2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!