Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Apró kis férgek jelentek meg...

Apró kis férgek jelentek meg az akiban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
ezek pár hét alatt giliszta nagyságú és színűek lettek. A talajban élnek. Akkor szedtük ki őket, amikor tisztítottukaz akit, addig szintem nem is lehetett látni őket, csak néhol a talajból integető, , farokhegyet". Ki godnolta volna, hogy egy ekkora döghöz tartozik? Mi lehet ez? És hogy irtható ki? Az aki 77 literes, anci tenyész akvárium, van még benne pár panda harcsa.
2009. ápr. 19. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom,mi lehet ez.. De lehet hogy valamivel együtt került be az akváriumba...Nem vettél mostanába j növényt vagy halat? És van teteje az aváriumodnak?
2009. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerőstől hoztunk halat,ott semmi bajuk sem volt.Az aki le is van fedve teljesen üveglapokkal.ezek a dögök tiszrára ugy néznek ki mint a giliszták.wáá.
2009. ápr. 20. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
uh. Sztem akkor kérdezd meg attól az ismerősödtől akitől hoztad a halakat..Sztem érthet a halakhoz,és lehet h látott már ilyet. Am most is vannak az akváriumban vag kiirtotad őket?
2009. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem adtal veletlenul elo kajat? A tubifexre gondolok az is hernyo fajta es a talajbol kilatszik a farka vege es mozgatja.
2009. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Élő kaját nem kaptak,mert ancik,és pandaharcsák vannak benne.a régi tulajnál nem volt ilyen.Amit tudtunk,kiszedtünk,de szerintem maradt még benne.Hát mindegy,köszönöm szépen a válaszokat,remélem kiszedegetjük majd az összeset,és nem lesznek újak.
2009. ápr. 21. 09:30
 6/6 anonim válasza:
Talaj csere, vagy nem kell bele talaj ha szaporítod őket..
2009. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!