Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Lándzsás vízipáfrány be...

A Lándzsás vízipáfrány be lehet ültetni az földbe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pl egy bot tetejére kötöztem rá damillal, a bot alját pedig beszúrtam a földbe. Úgy nézett ki, mint egy kis pálmafa.


Barátom nővérének akváriumába karácsony óta a kavicsba van és még megvan, sőt mintha széltében terjedt volna, ő nem tápozza, nem csinál ilyesmiket. Apró sötétzöld kavics van neki benne. Pár szál gyökér kilóg a vízbe is, de úgy nagyjából benne van a kavicsban.

2011. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
Láttam már én is példát arra, hogy valakinél működött beültetve. De sokkal többször hallok olyan sztorit, hogy kihalt a jó drágán várásolt növény és nem értik miért amikor szépen beültették és mindent megkapott. Tehát erősen ajánlott betartani az ajánlást és nem beültetni hanem felkötözni. Simán meg lehet oldani hogy beültetett növénynek nézzen ki. Csak egy kisebb kavicsra kell kötözni és rárakni a talajra.
2011. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!