Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's creed Brotherhoodba...

Assassin's creed Brotherhoodba mit tegyek a lándzsás páncélos őrök ellen?

Figyelt kérdés
Leginkább virtual training-be zavartak a killstreakes feladatoknál, de ott végül mindet megcsináltam aranyra, az utolsónál füstbombákkal oldottam meg de szívesen tudnámmi lett volna a trükk ellene, néha késsel szépen ráfordultam azt nyassz, vagy rejtett pengével ugyanez, de mindig véletlenül jött össze.
2011. szept. 17. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: a lovassal mit kezdjek? én pisztollyal szoktam leszedni de az drága mulatság.
2011. szept. 17. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a counter-kill jött velük szemben össze egy csomószor. Vagy vegyél elő valami kardot és ne adj neki esélyt hogy megszúrjon, kaszabold ész nélkül, előbb-utóbb sebezni is fogod:D De ha sokan vannak körülötted akkor füstbomba kell.
2011. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lónak meg el lehet vágni a lábát, és leesik róla az ember. Vagy hívni a cimbiket, azok lekapják.
2011. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
Nekem a belerúgás/döfés ismétlése mindennel szokott működni, 1vs1-bn legalábbis.
2011. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
Lovas ellen meg számszeríj, vagy felmászok valahová.
2011. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért lenne drága mulatság?75% h egy őrtől ha kifosztod kapsz lőszert is.
2011. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bence1156 ***** válasza:
ököllel a legegyszerűbb és a legolcsóbb
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!