Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1 vitorlas hal,1 black molly,1...

1 vitorlas hal,1 black molly,1 karasz es egy thorokatum harcsa. Mit csinaljak? Vettem 3 algaevot es 2 kis guppit. Melyik bantotta az egyik kis guppit?

Figyelt kérdés
Vettem 3 kis feher alga evot es 2 kis guppit. Most mikor felkeltem lattam hogy az egyik guppinak szet van szaggatva a hatso es felso uszonya. A vitorlashal tehette? Mert nem nagyon tetsznek neki az uj lakok. Eddig jott a kezem utan most meg csak nez es enni se jon fel. Es tegnap egyszer nekiment az egyik guppinak mikor a viz tetejen uszott, az ujjamnak is szokott. Vagy a black molly lehetettt? Az szokta kergetni a karaszt.
2011. szept. 1. 11:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most meg a másikat bántotta. Egésznap figyeltem őket, elmentem ithonról kihúztam a világítást. De az előbb láttam h a scalar neki cuppant az egyiknek mint a kajának. Mit csináljak?
2011. szept. 2. 00:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Hidd el Brigi szivesen tenném őket 250 literes akváriumba de se pénzem rá se helyem nincs neki. Te is kisebb akv. tartottad a bettadat először.
2011. szept. 2. 05:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Rossz a társítás. Eleve kicsi az akvárium egy vitorlás halnak. A black mollyk is csipkedősek, imádják a hím guppikat megszaggatni. Rajhalakat tartasz, amikből 1 vagy 2 példány úszkál.

Inkább tarts egy halból sokat megfelelő társítással. Mondjuk felül és középen 6-8 (vagy akár 10-12 guppi - 1 nőstényre két hím), alul pedig 2 hím 1 nőstény harcsa (azonos típusból).

2011. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Brigi ^^ ***** válasza:

30 liter pont jó 1bettának, szal légy szíves ne gyere nekem ezzel, teljesen rendben van az, amit én csinálok.

Viszont ha neked nincs pénzed ezekre és még könyvet sem olvastál az akvarsztikáról tegyél meg egy szívességet és ne tarts halat. Nem egy olcsó dolog, egy csomó mindenre lesz még szükséged az elkövetkezendőkben, nem úgy van az, hogy most megveszed az akváriumot, beleteszed őket és kész, majd élnek. Az előző kérdésedben is magyaráztam 2oldalon keresztül, h mit kéne tenned, de köszönet helyett csak lepontoztál és mindenféle gyönyörűséget mondtál rám. Nincs semmi alázat benned a hobbi iránt, az állatok igényeit sem tiszteled, inkább hagyd békén szerencsétleneket. Részemről le van zárva, ha ebből sem érted meg, úgy gondolom nem érdemes veled vitatkozni.

2011. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Brigi: Van 5 macskám oda adom nekik. Jóvan?
2011. szept. 2. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!