Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lebegő sziget, ez így milyen?

Lebegő sziget, ez így milyen?

Figyelt kérdés

Jó nem lebeg, csak felkötöttem a falra:

[link]


2011. szept. 4. 23:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nagyon szép,megnézném a kötekedő hölgy akváriumát is:)

Bal oldalt milyen ág az?Tetszik.

2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Daphina ***** válasza:

Először is nem Hölgy vagyok, hanem Férfi!!!!!!!!!!!!

És mint mondtam NEM KÖTEKEDÉSBŐL ÍRTAM, EZEK CSAK AZ ÉN TANÁCSAIM!!!!!!!!!

Az akváriumom így nézett ki:

[link]

most volt egy kis átalakítás, és ritkítás,az új növényeim a héten jönnek meg, ez egy átmeneti állapot.

És nem dicsekedem vele, mindenkinek a saját ízlése, hogy mélky akvárium tetszik neki!

2011. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Daphina ***** válasza:
2011. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Daphina ***** válasza:
És én egy szóval nem mondtam, hogy hable-nek nem szép az akváriuma!!
2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Daphina ***** válasza:

-50liter, ebből kb.:40liter víz

-Szűrés: Tetratec EX600(eredeti töltet)

-Világítás: 10W 10000K(reflektorral)+ 11W kompakt 6500K+ 18W Hagen 18000K(reflektorral)

-Talaj:Sera floredepot+aprókavics

-CO2: Élesztős

-Tápozás: JBL Balls 7+13, Tetraplant planta min(naponta 1,5ml)

-Növények:Echinodorus bleheri, Echinodorus cordfilius, Valisneria nana, Bacopa monnieri, Elodea densa, Cladophora aegagropila

-1mopani fa

Vízértékek:

-Nitrit:0,0mg/l

-Nitrát:0mg/l

-GH:10NK

-PH:7,2

2011. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Rendben, nincs bajom az építő kritikával. Változtatok még rajta.


Egyedül a hátteret nem tudom mozgatni, mert azt beragasztottam (mögötte van a háttérszűrés). Macera lenne kiszedni, és ha kiszedném már nem lenne elég szűrésem.

2011. szept. 5. 23:04
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne szedj ki semmit, nagyon szép :) Nekem speciel a sziget nem tetszik csak, ami igazából a kérdés is. Szerintem akkor lenne értelme, illetve akkor lenne izgalmas, ha kilógna a vízből, ha tényleg sziget lenne. Nekem mondjuk ez a mániám, dehát na, szubjektív véleményt kértél :)
2011. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A kő ami rajta van, az nehéz, így csak felkötni tudom hogy ne merüljön le. De ha meg nincs rajta a kő, akkor meg túl könnyű és felrepül az egész és azzal az a gond hogy ha kilóg a vízből akkor megdöglik rajta a moha :)
2011. szept. 6. 01:12
 19/21 A kérdező kommentje:
Meg lehetne csinálni, ha egy kisebb követ raknék rá, akkor tényleg lebegne, csak ez a szar építmény még el is dől. Nem áll meg egyenesbe a vízben sehogy sem :)
2011. szept. 6. 01:15
 20/21 Salx Narval ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám a mohát a háttérre futtatni, hogy ne legyen kopasz, itt-ott egy két páfrányt is rögzítenék rá.Miért nem úszó májmohából csináltok szigetet, az magától is úszik csak köré kell tenni egy gyűrűt, hogy egyben maradjon.Habszivacsból egy kis kézügyességgel élethű sziklát is tehettek a közepére, az is úszni fog, nem kell kötözgetni és rögzíteni sem.Az már más kérdés, hogy mennyi látszana belőle a víz tetején.Ha le van fedve az akvárium simán kilóghat a moha, nem pusztul el a párában, az enyém magától nőt ki kb 3 cm-re a víz fölé, ugyanis kilógott a fa amire telepítettem,a növény, így is benőtte( a rákocskám nagy örömére, így sütkérezés közben, eszegetni is tudott ).
2011. szept. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!