Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi ivadéknak mennyi esélye...

Guppi ivadéknak mennyi esélye van életben maradni?

Figyelt kérdés
Most észleltük, hogy van egy darab guppi ivadék az akviban, hogy még egy vagy már csak egy, azt nem tudom...mindenesetre gyorsan lekapcsoltam a villanyt, hátha segít a sötét elrejtőzni. Mennyi idő alatt lenne akkora, hogy már nem kapják el a nagyok??? Van másik akvárium, érdemes lenne áttenni oda, amíg nagyobb lesz? Mennyi idő lenne?
2011. szept. 9. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod tartani, akkor tedd külön, amíg megnő annyira, hogy ne tudják megenni.
2011. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szinte biztos hogy megeszik a többiek akár az anya is a saját halát! tedd át a másik akváriumba! főleg hogy egy guppy se egy halat szül hanem többet! vagyis már egy jó párat befaltak a halaid! mentsd meg ennek az életét :)
2011. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt forrásmoha, ahol el tudtak bújni és volt mozgásterük is így több mint a fele megmaradt.
2011. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok ok! Nade... azt mondjátok már meg légyszi, mit csináljak a picikkel? Mit adjak nekik? Mit ehetnek? Mennyi idő alatt nő meg akkorára? Kavicsot meg mindent tegyek át nekik? Vagy hogyan?
2011. szept. 9. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam nagy ügyet belőle. Lágy víz, egy kis kavics, meg egy szál zöld.

Kajának tubifexet aprítottam fel, de eleinte még így is néha olyan érzésem volt, hogy megfullad tőle.

De ne aggódj, a legszívósabb faj.

2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt add nekik enni amit a többinek de nem muszáj kő alájuk meg ilyesmi csak aprítsd fel előtte az ennivalójukat én lemezes színes kaját morzsoltam nekik!
2011. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors segítségért, már kezdtem megijedni, mert sokáig kerestem, mire ráleltem a túlélőre! De megvan! Átpakoltam gyorsan :D Szóval meddig legyen külön? Ez mennyi idő kb?
2011. szept. 9. 22:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap találtunk mégegyet :D
2011. szept. 10. 23:03
 9/9 Misa89 válasza:
Az én guppimnak nagy hasa van, de a vörös folt nem változott feketévé. Szerinted lesznek kis halik, vagy csak sokat evett?
2011. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!