Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pagoda csiga egy 45x26os...

Pagoda csiga egy 45x26os akváriumba?

Figyelt kérdés
és ha igen, hány db?
2011. szept. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
2011. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

40 liter? A magasságot nem írtad.


Hát max 2-t, de mi van ha elszaporodik?

Terheli a vizet, túl nagy csigák ezek oda.


Raknál inkább kis barna hólyag csigákat bele, jobban járnál.

2011. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
35. Magasságot azért nem írtam, mert nem éreztem szükségesnek, mert az érdekelt, hogy hely szerint "elférnek-e"
2011. szept. 10. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfér, mert csak 5 centis, de mivel szereti a friss vizet és a nagy sodrást, ezt így nem fogja szeretni.


PL érdekességképp mondom, hogy nekem volt 2db almacsigám 45 literbe, ott úgy elvoltak, szépen lassan komótosan mászkáltak, csiga módjára, néha be is gubózott az egyik 1-2 napra, hogy már azt hittem meghalt.


Aztán és később csináltam a 200 literes akváriumot, átraktam őket oda, ott egy nagyobb sodrás is van, és azóta megtáltosodtak. Olyan gyorsan futkosnak ide-oda aktívan, hogy csodálkozok rajtuk.

2011. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor az érdekükben maradok valami "nano" csigánál.
2011. szept. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!