Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki ért ehhez? (Kérdésed...

Valaki ért ehhez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=FnjGhkcZF00&feature=related

arra lennék kíváncsi hogy mennyibe kerül és nehéz e tartani és mik za igényei


2011. szept. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon ott vannak az árak.

[link]


[link]


[link]

2011. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem tartottál még halat, akkor ne ezzel kezdd... Meg ha a pénz számít, szintén ne.

Maga a rája olyan 20-30 ezer forintért már beszerezhető, viszont kell neki egy lapos, 300-500 liter körüli akvárium. Nagyon kényes a vízminőségre, általában az akvárium méretének a fele szűrőakvárium, tehát az is olyan 250 liter. Ezt megtölteni szűrőanyaggal nem kis összeg. Szerintem olyan 150 ezer forintot rá kell szánnod, ha velük szeretnél foglalkozni.

2011. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik halas börzén volt 8 ezerért egy kisebb szürke édesvizi rája. Nagyon néztem :) Aztán egyszer a Galapagosba láttam 26ezerért egy nagyobbat kb egy éve. Azóta sincs, sőt Galapagos megszűnt, helyette van Kutsera.

A Galapagosban amit láttam, az lehet olyan 400 literesbe volt. Úgy beolvadt a homokba, hogy alig lehetett észrevenni, csak mikor haladt.


Az biztos hogy nagyon nagy alapterületű akvárium kell neki, mert ez megnő 50 centisre, és kell hogy tudjon egy kicsit mászkálni benne.


Még van a Tropicariumban (a CAMPONA-nál) egy úgynevezett rája simogató medence, ott is meg lehet nézni őket. Hát most nem tudom mennyi a beugró, meg kell nézni neten, de kb 4-5 ezer Ft lehet talán.

2011. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tropi amerikás medencéinek egyikében van egy Potamotrygon motoro is, az is édesvízi rája!
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
őőő nem hiszem hogy akarok tartani csak érdeklődtem :D mert egész különlegesnek tűnik
2011. szept. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!