Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok szerezni növényt?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem bele az akvarisztikába, megvannak a halaim viszont egyik keresgedőnél sem tudok beszerezni növényt csak jövőhéten lesz.

Addig kibírják növények nélkül?


2011. szept. 13. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez az összeállítás nem lesz így jó. neonhalból mennyi van? rajban szeretnek. aranyhal meg nem illik hozzájuk. tényleg olvasgathattál volna, mielőtt halazni kezdesz!
2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen én is erre gyanakszom azért kérdeztem csak félve meg hogy vajon mekkora is az az akvárium....a többibe meg már bele se mertem kezdeni...
2011. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem... attól akitől vettem a halakat nem mondott semmit, hogy ezzel gond lenne... így én rá bíztam magamat.
2011. szept. 13. 17:03
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak tudod az eladóra nem hagyatkozunk! Mivel neki az az érdeke, hogy mindent eladjon neked, és ha elpusztulnak a halaid, menj még többet venni! Ezt józan paraszti ésszel se nehéz kitalálni, én se tenném másképp, ha nem érdekelne más, csak a pénz. Ha ennyire nem vagy képes, hogy utánanézz a halaid igényeinek és belásd, hogy rossz az amit csinálsz, és nem fogják sokáig húzni a halaid (legalábbis egy része biztosan), és nem teszel ez ellen semmit, akkor neked nem is való se hal se semmilyen állat!
2011. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tőletek annyira elkeseredem mindig, kedves kérdező. Ebbe a fórumba egyre több olyan ember jön, aki nem tud semmit, csak kérdez és kérdez. Ha választ adnak neki, nem fogadja el. Akkor miért is kérdez? Tök mindegy, hogy vannak-e bent növények, ha nem megfelelőek a tartási körülmények, akkor a stressz / mérgezés / egyéb miatt úgyis megdöglik egy-két hal. Persze, darabja 300 volt, veszel másikat. De ez nem így működik! Nem lehet a másik életével játszani, még akkor se, ha hal az illető.

Ha nem szeretnél állatkínzó lenni, akkor írd le szépen hogy mekkora az akvárium, milyen és mennyi hal van benne. Van-e szűrés, milyen meleg a víz, stb.

Mert mi tényleg csak segíteni szeretnénk, én is próbáltam nem paraszt lenni, a halaid még nincsenek végleg elveszve, csak kérj segítséget! És hallgass a szakértőkre /Platypus, hable, Murr stb/ bennük megbízhatsz. Bennem nem kell.

2011. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 eric_cartman ***** válasza:

Egerben én 3 boltot ismerek:

1) Vörösmarty: ide ha jól tudom keddenként jön növény, főleg szálas növényeket vettem itt, cserepes nem igazán volt mostanában


2) Maklári: itt cserepest vettem, volt pár féle, szerintem most is kell lennie.


3) Kertész úton a malom felőli végén: itt csak 1x voltam, de szimpatikus bolt. szerintem itt is van növény



!!!Jó tanács!!!

Vizsgáld meg a növény alaposan mielőtt beleteszed az akváriumba, én elkövettem azt a hibát, hogy nem néztem meg eléggé és most tele van az akvárium csigával. Vmelyik növénnyel behoztam :(

2011. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!