Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor lesz megint átlátszó a víz?

Mikor lesz megint átlátszó a víz?

Figyelt kérdés
Vettem egy mongrove gyökeret több hete és még mindig barna tőle a víz,hetente van 30% vízcsere,kb mikor lesz megint tiszta a víz?
2011. szept. 16. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az aktívszenet mindig át kell öblíteni folyóvízzel mielőtt az akváriumba raknánk.
2011. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És mennyit kell rakni egy 70l-es akviba?és kb mennyibe kerül?
2011. szept. 17. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy kis adag aktív szenet.

Dobozban volt és abban volt már gyárilag hálóban.

690 Ft.

Nekem éppenhogy kevés, ez olyan öklömnyi méret, de hát csak ez volt. Neked kb jó lenne ez a mennyiség szerintem :)

2011. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hja és kicsit kiöblítettem a csap alatt. Ez most nem fogott annyira, mint a régebbi, de mondjuk kevesebb is, még az elején kicsit porzott, aztán már nem :)
2011. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És kb. Mennyi ideig kell a vízben legyen?
2011. szept. 19. 20:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Olyan 1-2 hónapig csinál valamit, aztán már nem.

Gondolom ha megint barnul a vized, akkor érdemes cserélni :)


Nekem nincs fám, csak tengeri akváriumba azt mondják, hogy kell rakni, azért raktam. Nekem havonta kéne cserélni, ehhez képest olyan 3 havonta szoktam, mert nehogy már havonta vegyek újat :)

2011. szept. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!