Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Régen voltak az akváriumomban...

Régen voltak az akváriumomban halak, most újra elkezdem, a régi akváriumból maradtak ilyen. Műanyag színes kövek (kép) ezeket ha fertőtlenítős szappanos vízzel átmosom akkor beletehetem az újba?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Te jó ég milyen kövek ezek?

Elhiszem, hogy jól nézne ki az akváriumban, de nem nagyon természetes...

Én biztos nem raknám bele :S

2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én azt halottam, olvastam hogy TILOS fertőtlenítős vízbe tenni és a szappanos víz se jó! Áztasd őket sokáid egy lavorban, amiben szintén nem volt még fertőtlenítő Kb. 3-4-5 napig és aztán mosd le, sikáld meg a kezeddel ha van rajta még piszok.
2011. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
te jó isten, te nem látod, hogy milyen undorítóan mocskos a kézmosó, úszik benne a haj, meg a kosz. először inkább azt pucold ki. utána a köveket.
2011. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket én nem tenném be a helyedben. De ha mindenképp szeretnéd őket, áztasd le róluk a fertőtlenítőszer maradékát is, több napig áztasd, mindig friss vízben.
2011. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdező azt hogy a kövek milyenek ez engem nem érdekel, de ha neked tetszik, akkor nyugodtan mosd meg amivel akarod én még domesztoszt ,sósavat, vízkőoldót is használok csak az a lényege ,hogy nagyon alaposan át kell mosni,köröm kefével többször tiszta vízben! áztatni meg nem kell nincs értelme!
2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lemosod alaposan egyenként a kicsi kezeddel tiszta vízzel, hogy semmilyen mosogató szer se szappan ne maradjon rajta, aztán kész.


Egyébként akvarisztika boltban kérdeztem már egyszer, hogy: - Mi a fenének árulnak világítós pink műnövényt, meg kék kavicsot és színes üvegdarabokat, meg ilyen hülyeségeket, hogy van e aki ezeket megveszi?


Erre az volt a válasz.

- Ó, nehogy azt hidd, hogy nem. Ez a legkelendőbb. A kis akváriumokba betta mellé mindenki ezeket viszi. Szeretik ha színes, és mi ezért hozatjuk tonnaszámra ezeket a cuccokat.

2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Erőszak a jóízlés ellen...
2011. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó ezek ízlések és pofonok van aki fiú létére a lányokat szeretik vannak akik a fiúkat , lányoknál ua. van aki a lágy szerelmes nótákat szereti van aki a kemény rockot! van aki a szines követ de van aki a természetes közeget! de ha már itt tartunk az akváriumok nagy része nem közelíti meg a természetest, pedig minden élő benne( már mint aminek élnie kel)!!
2011. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!