Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Volt a Piranha 3D című film,...

Volt a Piranha 3D című film, de ugye ez csak kitaláció vagy valóban is van ilyen sok piranha?

Figyelt kérdés
Volt egy jelentek amikor a csajnak megették a két lábát pár másodperc alatt. Nagyot néztem! Hát ha ez igaz fél perc alatt megennének engem meg akárkit. Az is igaz hogy lehetett ott vagy 50 piranha úgy már hihetőbb a dolog.Meg olvastam ilyeneket hogy 30 percig belelógattak egy tehenet a vízbe és szinte egy csontvázat húztak ki. Hát akkor egy embernek elég fél perc is így... Meg azért már hogyha a lábát megették akkor hogy a fenébe ehették meg a csontját egy felnőtt nőnek pár másodpert alatt?? Esetleg ilyen éles a foguk. Ezt szerintem úgy kitalálták a filmbe ezt a dolgot.
2011. szept. 24. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindennek van valóságalapja,bárki bármit mondhat. Nézd meg ezt a videót:

[link]

2011. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez durva!! Nem csodálom azt hogy egy embert megesz pár másodperc alatt. Olyan éles foguk van akkor.
2011. szept. 24. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg gyorsan tudnak enni a piranhák de a filmbe kicsit tuloznak :)
2011. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a film egy marhaság. Elméletileg egy ősi piranhafajról szól, ami egy hasadékban élte túl a jégkorszakot és ugyanaz a tudományos neve, mint a vöröshasú piranhának.-.- Amúgy a vöröshasú tényleg agresszív tud lenni, de csak ha vért vagy belsőségeket érez a vízben. Fogaik hasonlítanak a nagy fehércápáéhoz és olyan élesek is. Valójában azonban egy beszari kis hal. Ha benyúlnál közéjük, akkor olyan gyorsan elhúznának a kezed körül, amilyen gyorsan csak tudnak. Az indiánok sem félnek tőlük, inkább megeszik.
2012. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!