Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék olcsón vizinövények...

Hol tudnék olcsón vizinövényeket venni mert hát gondolom aki benövényesít egy akváriumot az tuti nem boltba veszi mert ott kb olyan 30000-re jönne ki?

Figyelt kérdés
akvaristát légyszi ne írjatok azon belül linket köszi ja és még azt kérdezném hogy hol tudnék szerezni plekót ?
2011. szept. 27. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
De a növények tudnak nőni, abba is gondolj bele.
2011. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg miért nem keresel egy tiszta (tisztább) vizű folyót/patakot akármit, ahonnan pl. szedhetnél is?

(ha Bp-i vagy, nem feltétlenül P.megyén belül gondolom, de talán érdemesebb utazni miatta)

2011. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dioxyde ***** válasza:

[link]


Itt olcsók a növények , csak ugye van posta költség is ,de én innen szoktam venni.

2011. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:

A természetből gyűjtött növényeket nem ajánlom. Tartottam hazai halakat, és kb. mindent kipróbáltam mellettük amit csak találtam. A hazai növények nagyon igényesek, főleg a fénymennyiségre. Elég nehéz életben tartani őket. Nem véletlen, hogy egyes növényfajokat szaporítanak akváriumi növénynek, másokat meg nem.

A legegyszerűbb, ha gyorsan növő és szaporodó növényeket veszel, és akkor pár tőből letudtad az egész akváriumot. Pl. Ceratopteris, Cryptocoryne, Hygrophila, Nomaphila

2011. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!