Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vissza fog nőni a guppi farka?

Vissza fog nőni a guppi farka?

Figyelt kérdés
az egyik hal leharapdosta a a guppi farkát azt a halat már elajándékoztam de vissza fog e nőni a farka
2011. okt. 1. 16:23
 1/7 Minikitty ***** válasza:
28%

Leharapdosta??? Miket tartasz te, piranhákat??? :D

Különben meg nem. Egyáltalan, hogy tud úszni farok nélkül?

2011. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ez kész :D Nem, sajnos nem fog visszanőni. De tényleg, hogy tud úszni?
2011. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen visszanő, ha túléli. Az első két válaszoló rossz választ adott.

Tartsd karantén akváriumban, legjobb lenne egy szivacsszűrővel, hogy ne legyen nagy az áramlás. Remélem megmarad.

2011. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nagyon sajnáltam őt itt hiányzik neki és ott egy pici egy szép narancs sárgának és egy szivárvány színü guppi hímnek lett baja amúgy vidámak meg minden úszkálnak köszi murr
2011. okt. 1. 20:53
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és máma született meg az első kis guppi :D
2011. okt. 1. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen visszanő, ha nem kap úszórothadást közben.Bár nem lesz olyan szép, mint azelőtt, de a célnak megfelel.Mi is jártunk így sajnos, aminek az úszói nagy része megvolt, annak visszanőtt, de volt olyan, hogy tövig tépkedte a hím Betta, az elpusztult.Azóta nem tartunk Bettát Guppikkal.
2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:( :( :(
2011. okt. 2. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!