Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mire vár ez a guppi?

Mire vár ez a guppi?

Figyelt kérdés
már külön raktam a nőstény guppit a szüléshez mert egy társas akváriumba van 5 guppi nőstény meg 3 hím és már megvannak vagy fél éve és már nagyon unom hogy sosincs kishal!Most egy szerintem terhes guppit különraktam 1 akváriumba:nagy a hasa és a vége fekete!Már tegnap óta benne van,mire vár?
2011. okt. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
tapsra b+
2011. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted a nők mire várnak 9 hónapig...? Lusták szülni? Tényleg ilyen hülyék az emberek?
2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Iligátorozásra.
2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Guppi...hát még nem fejlődtek ki teljesen benne a gyerekek, ha már készen vannak az előbújásra, ki fognak jönni, nyugi nem lesznek ott bennt örökre:) De vigyázz, mert az én guppim éjjel szült(reggelre kisebb lett valamivel a pocakja), és kishal meg sajnos MÁR nem volt az elkülönített üvegben...meghamizta mindet az az igazság...na nem baj legalább friss húst evett...:)

Visszatettem az akváriumba a többi guppi mellé, kamatyoljanak csak tovább, hátha a következő szülésnél ki tudok halászni egy két kishalat, a családtagjaim itt nyalják a szájuk szélét már ezerrel...

2011. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!