Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol van állatpatika?

Hol van állatpatika?

Figyelt kérdés
a bettám valószíbűleg darakóros vagy valami tetüje van és egy ember ajánlotta a parakill nevű gyógyszert.Ma elmentem sok-sok boltba (állatpatikába)stb.. de sehol sem volt. kérlek ajánljatok valami boltot, gyógyszert. szegény már a végét járja ://///
2011. okt. 4. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia Kiskunhalas Mátyástér. Akvarisztika. Nagyjából egy százas 50 literre asszem.
2011. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem ne legyen egyoldalú a reklám Keceli út virágbüfé mellett szintén akvarisztika.
2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És hogy hasznos válaszom is legyen a számodra:

[link]

2011. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az jó ha a víz most tiszta kékes a parakill miatt?:/ meg hogy így adagoltam:17 literesakváriumban i betta van és adtam kb. 2ml parakillt? nme mertem többet adni, mert látom, hogy a víz milyen kék. Jól tettem?
2011. okt. 4. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igen kékes színűre festi a vizet, akkor hatásos. Fontos betartani az adagolást, és egy pici akváriumban ez hamarabb előfordulhat. Ismételd meg holnap, is, majd várj vele egy hetet.
2011. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és egy hét után újra tegyek bele, vagy így már kész is a 'kezelés'?
2011. okt. 4. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hét után meg kell ismételni a kezelést abban az esetben ha biztos volt fertőzés.
2011. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kezelés több lépcsős. Ha nagyon előrehaladott a betegség akkor szinte reménytelen. Érdemes az első nap töményebben majd a második ill esetenként 3. napon csak fél adaggal kezelni, majd egy hét várakozás után megismételni a kezelést. és közben persze figyelni mi történik, van e javulás.
2011. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenki:)
2011. okt. 5. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!