Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppy hal terhes lehet mas...

Guppy hal terhes lehet mas fajtol is nem csak guppytol?

Figyelt kérdés
Vannak guppy-im vagy 4-5 de him nincs mert elpusztultak, viszont van him mollym, xifom, aranyhalam is van de ott nem tudom melyik milyen nemu:( valaki segitene? elore is koszonom
2011. okt. 8. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt. Én még nem hallottam ilyenről és nem is tapasztaltam.
2011. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
lehetséges nekem meg a xifo és a neon párosodtak nagyon torz lett a hal ugyan olyan formája van mint a xifonak olyan szinü mint a neon és egy piros csík van a közepébe meg van egy nagy fekete farka :D :D
2011. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2011. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Az elevenszülők tárolják az ivarsejteket, tehát hím nélkül is szaporodóképesek. Ugye tudod, hogy aranyhalat nem tarthatsz trópusi halakkal? És ugye tudod, hogy külön az aranyhalaknak minimum a 150 literes akvárium, illetve a mollyknak és xifóknak is ennyi az alsó határ? Ugye nem egy újabb állatkínzóval van dolgunk?
2011. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ertem mert kell eloszor elitelni valakit hogy egybol allatkinzo, egyaltalan nem tudod hogy mekkora akvariumom van, es milyen is az...es en nem ezt kerdeztem...szerintem nem kell egybol valakit mar elitelni;)
2011. okt. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!