Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak vannak meg fény...

Milyen halak vannak meg fény nélkül meg lélegeztető nélkül?

Figyelt kérdés
van az osztályban egy akvárium amibe szeretnénk halakat vinni de nincs bent se lámpa se lélegeztető
2011. okt. 8. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Levegőztető nem kötelező, ha a szűrő fodrozza a vízfelszínt. Viszont szűrő nélkül semmilyen hal nincs meg! Annak kötelező 0-24 órában mennie, soha nem szabad kihúzni! És én nem ajánlom ilyen helyen a halak tartását, nagyon sok odafigyelést és gondozást igényelnek, nagy a hibalehetőség. Világítás nélkül meg nincs meg semmi élő növény, anélkül meg nincs akvárium. Szóval felejtsétek el a halakat és mindenféle állatot iskolában tartásra.
2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
mélytengeri rája
2011. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:

Kézműves vásárokon szoktak árulni üvegből készült halakat, amik egy kis üvegbuborékra vannak fellógatva damillal. Egyedül az ilyen hal nem lenne állatkínzás.


Vagy ha már állat, akkor legfeljebb sórák tartható lélegeztető és extra fény nélkül.

2011. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általános 4-edikben pár hónapig volt egy büdös teknős a biosz teremben. Néha megnéztem, hogy él e még. Lámpa se volt neki, de a szűrő se rémlik. Szerintem azt senki se takarította. Vagy a gyerekeknek 5 perc szünetben kellett volna? Szerintem a tanáré volt, de kitudja, mert senkit sem érdekelt hogy kié. Csak az volt a zavaró órán, hogy nagyon bűzlött. De mivel nem volt közünk hozzá, nem foglalkoztunk vele, kibírtuk. Ennyit az állattartásról a suliban.
2011. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Szűrő kell bele,és ha nincs elég meleg ott ami valószínű akkor egy fűtő is.Lélegeztető nem fontos ,ha már van benne egy szűrő.Fény nélkül meg hát nem lehet növényeket benne tartani.
2011. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!