Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a vitorlásom csipkedte az...

Ha a vitorlásom csipkedte az almacsigákat, akkor más csigákat is fog?

Figyelt kérdés

Lejjebb olvastam, hogy terraplazán lehetne szép csigákat szerezni és én nagyon szeretnék, de a vitorlásaim halálra szadizzák az almacsigáimat, akik emiatt éjjeli életmódra váltották :/ Az egyik már nem is igazán csinál semmit... Ez egyébként csak a vitorlások miatt van, vagy más oka is lehet?

Mondjuk egy nagyobb csigát /pl. jar-jar/ is ugyanígy bántanának?


2011. okt. 12. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy azt is alaposan "szemügyre" vennék. Igazából sokat bírnak a csigák, próbálkozni lehet.
2011. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem a teljes akváriumot kiirtotta 3 vitorlás szépen halanként, pedig voltak náluk nagyobb halak is.

Voltak csigák(nevük nem jut eszembe) amik nyalták az akvárium faláról a piszkot, meg az aljáról és nagyon szaporák voltak(több 100 egy ikrázással). Azokat bezzeg nem bántotta.

2011. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, lehet megpróbálkozom egy-két jar-jar csigával. aztán max eladom őket jópénzé.
2011. okt. 12. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A vitorlás csak játszik, mert unatkozik. Dobj egy adag ricciát a víz tetejére, ha mozog a víz és mozgatja a növényt, akkor a vitorlás azzal is elszórakozik, csipkedi azt is, és talán eléggé leköti, hogy már a csigákat békénhagyja.
2011. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rendben, kipróbálom :) köszi

egyébként "ő" az vitorlás, akiről kérdeztem nemrég, h miért pipál... még mindig csinálja, de valszeg csak unalomból. ma is olyan ideges volt, amikor dobtam be harcsatablettát, megkergette a neonokat, akik odagyűltek, még a tesóját is ijesztgette :D

2011. okt. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!