Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet bejelentést tenni...

Hol lehet bejelentést tenni nem megfelelően tartott állatoknál?

Figyelt kérdés
A kérdés konkrétan egy bizonyos díszállat szaküzletre vonatkozik nyíregyházán. Az állatokat hozzáértés nélkül tartják, és egyéb hiányosságok is vannak az üzletben.
2011. okt. 13. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben üzletről van szó annak a felügyelőszerve a tiszti állatörvos. tehát a körzeti hatósági állatorvosnál kell jelentni,neki hivatalból ki kell menni ellenőrizni
2011. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de hadd meséljek. Tegnap bementem egy pesti üzletbe, mindenhol nagy koszos akváriumok, hogy a lerakódott mulmtól azt se láttam milyen halak vannak benne. Egyiket jobban megnéztem, látom, hogy valami kakadu sügerér féleségek fetrengnek az alján félig döglötten.

Aztán kérdezem: - garnélát árulnak?

Azt mondja nagy örömmel: -igen.

Mondom, jó, és hol van?

Mutatja, ott vannak a legyező garnélák (4centisek voltak).

Megkérdem: - ezt össze lehet rakni Red cherryvel?

Erre azt mondja az eladó nagy okosan: - Nem, nagyobb állatokkal nem szabad összerakni.

Aztán így halkan megjegyeztem, hogy én kisebbel gondoltam, mert hogy egy Red cherry az csak 2centis.

Erre csak így nézett rám, láttam rajta hogy azt se tudja miről beszélek.


Viszont szép akváriumszetteket árulnak, de azt nem vágom, hogy akkor mért nem csak azt, hogy mért kell ilyeneknek halakat is árulni? Na mindegy.

2011. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!