Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudok élőeleséget...

Honnan tudok élőeleséget beszerezni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Hol tudok bettáknak élőeleséget beszerezni? Tubifex, vörös szúnyog lárva (bár azt fagyasztva nem ették nem tudom így ennék-e), meg majd ha összejön a a szaporítás ahhoz papucsállatka vagy valami hasonló kicsi eleség
2011. okt. 18. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben.
2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én ott nem nagyon találkoztam csak fagyasztottal :S
2011. okt. 18. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Rá kell kérdezni, sok helyen árulnak élőt, de az általában nincs szem előtt. Pesten a Rájában, Atlantiszban, Aquadepóban és még sok helyen.

A fagyasztott is ugyan olyan jó, ha rászoknak, meg fogják enni. A kereskedésben a legtöbb hal csak tápot lát, ezért szokatlan nekik a többi. Bettának amúgy nem szabad szúnyoglárvát adni, bélgyulladást kaphat tőle.

Papucsállatkát, planktont, friss artemiát neked kell tenyésztened, akvaristán több leírást is találsz.

2011. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor másik állatkereskedés. Ahol vannak állatok is, ott szoktak friss élőeleséget tárolni, mert nekik is kell. Ahol nincs állat, csak kaja meg felszerelés, ott csak fagyasztva szokott lenni ilyesmi.
2011. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk még fagyasztott sincs=((szegényeket ilyen száraz tápokkal etethetem csak =(((kisváros kicsi állatkereskedésel)
2011. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én etettem eddig fagyasztottal csak gondoltam megpróbálom az élőt mit szólnak hozzá meg hát h jobb mert még frissebb mint a fagyasztott

Meg legalább megdolgoznak érte :D majd ha kigyógyultam akkor benézek a Galapagos-ba hátha tartanak :)

2011. okt. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!