Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen "különleges" halfajták...

Milyen "különleges" halfajták vannak, amiket nem nehéz beszerezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra mint a pink dánió, üvegharcsa.(=
2011. júl. 2. 11:10
 1/8 Bán Máté ***** válasza:
sziámi harcoshal
2011. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A pink dánió mi a f@szé különleges halfaj? Gén kezelt,immunhiányos laboratóriumi szörnyűség b+!!!


Különlegesség pl a Galaxy Razbóra, latin névén Microrasbora Galaxy, esetleg a Hengeli razbóra, arowana is viszonylag gyakori, a borarasok is viszonylag gyakoriak, és különlegesek. Esetleg a fuctarasok és a diszkoszok.

2011. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont azért különleges mert génkezelt és nem pedig hétköznapi(=
2011. júl. 2. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:

No comment.

Ehhez mást nem tudok hozzászólni.

2011. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó persze, tudom h borzasztó hogy szegény állatkákat génkezelik és legszívesebben én is betiltanám és semmiképpen nem tartanák ilyet. de attól még szerintem különleges.
2011. júl. 2. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit könnyű beszerezni, az általában nem különleges, hanem pont hogy hétköznapi, mert olyan bárkinek lehet.


Szerintem különleges pl a Törpe gömbhal, vagy a danio Tinwini, Normani.

2011. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
diszkosz hal cm 1000 talán.amúgy amiket leírtál teljesen hétköznapi.itt csak 2 kisállat kereskedés van és még uvegharcsa is van rengeteg
2011. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, azért is írtam az üvegharcsát mert nagyon könnyű beszerezni, de mégis különleges mert azért nem minden hal átlátszó:D
2011. júl. 3. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!