Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj van egy kicsit megkarcolta...

Baj van egy kicsit megkarcoltam az akvariumomat Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ma azt vettem eszre,mindha egy tű hegyni karocolas van az akvariumomon pont a kozepen de egesz az aljaig csak kozelrol latszik:(El lehet azt tuntetni?
2011. okt. 18. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ez miért akkora katasztrófa??????? nem értem. a miénken jó sok van már. de elviheted megcsiszoltatni. akkor nem látszik.
2011. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne használj mágneses algakaparót. Nekem kb 1 hónapig volt, de mikor odafeküdtem az akvárium elé és észrevettem az apró karcokat ( csak pár darabot) úgy kivágtam azt sem tudom hol van most.
2011. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, nehogy már egy fikányi csík zavarjon téged.... Alig lehet észrevenni, szinte nem is látható. Az enyémen is van, meg a szomszédén is, és mégse zavarja egyikünket se! !
2018. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!