Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nano szettről?

Figyelt kérdés

[link]


garnélákat tartanék benne, esetleg pár nano halat


2011. okt. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A 20 literes felejtős, garnélázni is 30 litertől illik, a nanohalakról pedig szó sem lehet.

Szegényes, mint a szettek általában. A szivacsszűrő mellett csupa alga meg mulm lesz minden, cserélheted hetente kétszer a vizet, a világítás kevés, a cucc meg amúgy drága.

Fele ennyiből veszel egy 30 literes akváriumot, normális szűrővel és mondjuk 2 kompakt izzóval megvilágítod.

Én biztos nem venném meg.

2011. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Halaknak kicsi, az biztos.

A garnélákhoz annyira nem értek, de talán lassan szaporodókkal lehetne próbálkozni.

Am. szertintem annyira nem vészes a technikája, úgy látom egész korrekt motoros szűrőt adnak hozzá, a világítással is lehet mit kezdeni, jávai mohának biztos elég, azt szeretik a garnik.

2011. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is valahogy így gondoltam. :)
2011. okt. 28. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont megéri, csak én az egyel nagyobbat venném. Nem sokkal drágább. Tavaly láttam a fresnapsba (vagy miaz) ákciósan, karácsony előtt, majdnem vettem is, csak mire visszamentem, elfogyott. Lehet most is lesz.
2011. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!