Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppit tarthatok együtt...

Guppit tarthatok együtt nőstény bettával?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésbe láttam h együtt vannak a nőstény betták meg a guppik....
2011. nov. 8. 08:07
 1/4 Platypus ***** válasza:

Állatkereskedésbe sok mindent láthat az ember, ami hazaérve nem működik. Én gyerekként azt láttam, hogy egy akvárium tele van paradicsomhallal és egyéb békés halakkal, ezért vettem két paradicsomhalat. Az eladó azt mondta, ezek is békés halak. Másnapra meg halálra szekálta az egyik a másikat, a túlélő meg némileg később halt bele a sérüléseibe.

A nőstény Betta és a guppi működhet, de azért készülj fel, hogy esetleg mégsem. Az átlag nőstény Betta békés természet, de van néhány, ami egészen férfias jellemmel bír, és képes lenne nekimenni a guppik farkának.

2011. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jujj...akkor inkább nem teszem össze őket :O nem akarom h bajuk legyen.. így se - úgy se:)
2011. nov. 8. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

betta mellé tehetsz vörösneont, ha van elég helyed. mivel rövid úszójúak, nem bántja őket a betta.

8-10 db minimum kell

2011. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen! én egy nőstény bettát tartok együtt három nőstény guppival :) És-habár a nőstény betta néha külön van-nagyon boldogok szeretik egymást,mindig játszanak.
2014. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!