Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalat összetehete...

Sziámi harcoshalat összetehetem ezekkel?

Figyelt kérdés

Összetört a harcosom akváriuma, és nemtudok elmenni másikat venni most.. Addig összetehetem egy algázóval, egy vitorlással, és 3 kisebb hallal(nemtudom a fajta nevét, úgy kaptam őket, de csatolok képet)?

Most itt van szegény egy pohárba, és nem akarom abba tartani holnapig :s


[link]

[link]


Ennek a kettőnek a gyerekei a 3 kishal.



2011. nov. 15. 12:56
1 2
 1/15 Platypus ***** válasza:
Nem. A vitorlások hajlamosak bántani a Bettát, a Betta meg a guppikat. Ha akváriumod van, akkor kéne hogy legyen egy vödröd, amivel a vizet cseréled. Rakd be abba fűtővel, szűrővel együtt, ott meglesz holnapig.
2011. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Boltban is pohárban tartják szegény bettákat, szóval nem lesz baja holnapig. Az akváriumba nem tenném be. Mellesleg a halak guppik a képen.
2011. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

pohárral szoktam kiszedni a vizet..

ez így lehet érdekes. de ha beleteszem, holnapig egy lábasba az nemjó?

2011. nov. 15. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. a lábas, mivel fém, jól vezeti a hűt, ezért ergo hűti a vizet, ami most nem a legjobb dolog most[ezért(is)jók az ADA szűrők]. Egy nagyobb műanyag tál jobb lenne. CSAK az a lényeg hogy le legyen fedve!
2011. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és mivel fedjem le? tegyek rá egy könyvet, és haggyak egy kis rést, hogy levegője legyen azért?
2011. nov. 15. 13:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért? eddig nem volt lefedve a betta akváriuma? :O?

Pedig lekéne, mert a felvett levegő csak 1-2 fokkal lehet hidegebb, mint a víz hőmérséklete.

Pl üveglap, vagy műanyag lap, vagy OSB lap tökéletes.

2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

És egyáltalán mibe tartottad eddig, hány literesbe volt? Hogy tört össze egyáltalán?? Lecseréled állandóan az egész vizet? A vitorlás hány literesbe van? Remélem nem 150-160 liter alatt...


[link]


Keresd meg itt a halaidat...


[link]


Itt meg olvasd el az ebook-okat. Úgy veszem ki a szavaidból, van még mit tanulnod.

2011. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem, nem volt lefedve. állatkereskedésbe se mondták, hogy le kéne, és neten se olvastam sehol. de már majdnem 2 éve így van, és semmi baja..
2011. nov. 15. 14:13
 9/15 A kérdező kommentje:
gömbakváriumban. és mindig kicseréltem az egész vizét..
2011. nov. 15. 14:19
 10/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Úúú de durva, csoda, hogy még élnek. Az eladó téged is jól átvágott.
2011. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!