Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van aki együtt tart 2 sziámi...

Van aki együtt tart 2 sziámi harcoshalat (bettát) is?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék az enyém mellé még egyet. Nagyobb akváriumba esetleg lehetne? Vagy mindenképp bántják ők egymást? Egyébként a mostani több különböző hallal van együtt, és a tévhitekkel ellentétben senkit nem bánt...
2011. nov. 7. 10:44
 1/6 Brigi ^^ ***** válasza:
nőstényeket tehetsz mellé, 2őt is 75literre. hímmel inkább ne próbálkozz szerintem, nagy a kockázat....
2011. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező vagyok, csak máshonnan. :) Köszi szépen. Kár, pedig nekem a hímek tetszenek nagyon. Olyan szép, és olyan nyugisan úszkál. Volt mellette egy nőstény, de az ette a neonokat... Szóval a nősténnyel annyira most nem szimpatizálok. :D
2011. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet,persze az akvárium mértétől függ,mert egy nagy hím territóriuma 70 és 90 cm közötti is lehet, ezért 2 hím 200 litertől tartható egy medencében! :)
2011. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:(
2011. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És egyébként létezik olyan hal, ami hasonlít hozzá? Csak mert múltkor láttam egy nagyon szépet, de nem hiszem hogy az sziámi harcoshal volt. Vagy lehet még csak nagyon fiatal volt.
2011. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Darkkingdom ***** válasza:
Ha ide tévednél véletlen,és elolvasod,akkor azt szokták mondani hogy kb 300 literes akváriumba lehet talán 2-t tartani,de annak is megvan az esélye hogy egymásra taélálnak és megtépik egymást!
2012. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!