Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen arányban kell ezeket...

Milyen arányban kell ezeket adni egy 10cm-es márványsügérnek?

Figyelt kérdés

ezeket gondoltam hogy adom neki csak nem tudom hogy milyen arányba kell: -fagyasztott marhaszív

-hikari gold chicild táp

-fagyasztott tubifex

-fagyasztott sügéreknek való mix (garnéla,májhalhús...)

majd kap élő halat is csak azt még nem tom hogy oldom meg de az is lesz (azt is számítsátok bele )


2011. nov. 15. 19:50
 1/2 Gondola válasza:

Szerintem minden nap mást adj neki,ha már ilyen aranyos vagy és ennyi mindennel készülsz .Annyit próbálj neki adni,amennyit megeszik egyszerre,mivel ezek a dolgok hamar beindítják a vizet.Viszont az élő eleséggel vigyázz szerintem,mivel könnyen fertőzést vihetsz be a vízbe vagy egyenesen a hal lehet tőle beteg,ami elég rossz lenne.

Örülök,hogy Márványsügeret választottad,szerintem az egyik legjobb hal,nekem az a kedvencem:)

2011. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) de szerintem heti 3,4x fogom táppal etetni mert ha minden nap mást kap akkor hamar nem eszi meg a tápot és finyás lesz (haverom mondta tapasztalatból)
2011. nov. 16. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!