Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Kishalacsok!?

Daphina kérdése:

SOS! Kishalacsok!?

Figyelt kérdés

Ma átültettem kb. négy tő crypto-növényt, aztán vettem észre, hogy apró átlátszó halak úszkálnak....(kis szifók)

Most azon bánkódom lehet mégse kellet vóna ültetgetni...

A Tropica talaj miatt keletkezett némi felhősödés...Szeretném felnevelni őket, csak nem tudom hogyan kell.... Segítene valaki?

Akvi adatai: [link]



2011. nov. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, egy kis ültetgetésen nem fog múlni. De elég könnyen elkaphatják őket a szülők egy ekkora akváriumban.

A sok növény miatt mondjuk van esélyük, csak az etetést nagyon nehéz így megoldani. Az lenne a legjobb, ha vennél egy nevelőhálót, amíg megerősödnek egy kicsit. Vagy ugye a külön akvárium a legjobb.

Etetni pedig jó a porrá zúzott lemezes, a frissen keltett artemia, de a zöldségeket is szívesen fogyasztják.

2011. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:)
2011. nov. 18. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen amit az előző válaszoló is írt!Vedd ki az akiból a kishalak!Szerintem szülőszobába!és ha azt akarod hogy hamar nőjenek akkor minél előbb rakd őket be az akváriumodba vissza őket!De rakd szülőszobába!(És akkor vedd ki őket ha már nem férnek be a többi halacska szájába és már termetesebbek!Ha szülőszobában vannak akkor az etetésük is könnyebb!!De lehet másik akváriumba is rakni!De ahogy gondolod!és ha szép nagy halakat akarsz vagy vannak biztos nagy halaid!De akkor adj nekik reszelt répát minél kisebb darabokban irtó pici darabokban!És előtte hámozd meg! :DD Örültem hogy segíthettem! :P
2011. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez mondjuk nem ide tartozik, de nagyon szép az akváriumod :)
2011. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi:)
2011. nov. 19. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!