Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kishalaim születtek, hogy...

Kishalaim születtek, hogy lehetséges ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elevenszülőim vannak, renszeresen figyelem őket, egyik nőstény halnak sem volt gömbölyödő hasa. Még néztem is, hogy talán 2 nőstény guppi terhes lehet, mivel megjelent az a bizonyos terhességi folt, de még kedtek el hasasodni... egyellőre 3 kishalat látok elbújva olyan helyen, ahová a nagyok nem férnek be, azt még nem tudom, hogy fogom őket áttenni a nevelőakváriumba. Lehet, hogy többen is vannak, ha meg nem ették őket.
2011. nov. 27. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, bő ruhákat hordtak, azért nem vetted észre.

Még jó, hogy nem a wc-be szűte a kicsiket. :)

2011. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyenge viccnek még elmegy :) viszont ha megoldható, komoly válaszokat szeretnék kapni :) köszönöm!
2011. nov. 27. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél komolyabbat? Mire gondolsz, kezdjük a virág bibéjével, meg a méhecskékkel? :)

Nem vetted észre az alakjukon. Lehet, hogy még fiatalok, azok kevesebbet is szülnek, és így nem olyan nagy a hasuk.

2011. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen bármi előfordulhat, pontosan ezért vártam segítőkész, esetleg építő jellegű válaszokat. Ha vicceket volna kedvem olvasni, nem biztos, hogy ezen az oldalon próbálkoznék, bár ezek után... :)) A kétségbeesésemet mindenképp sikerült ellensúlyoznia egy csöppnyi humorral :)
2011. nov. 27. 08:59
 5/6 zsoka79 ***** válasza:
Érdekes jelenség! Én a héten egy darab kis guppit találtam. Az a legjobb meg oldás ha most megeteted a nagyokat és megpróbálod hálóval vagy ha vízfelszínhez közelebb mennek akkor pohárral megfogni a kicsiket. Lehet hogy vannak még, nekem a talaj közelében is szoktak bujkálni a kavicsok között. Figyelmesen nézd át az akváriumod.
2011. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most épp azon vagyok, hogy kihalásszam őket. Eddig 2 kicsit találtam, de sehogy sem sikerül elkapni őket, menekülnek. Köszönöm!
2011. nov. 27. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!