Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 literes akváriumban?

100 literes akváriumban?

Figyelt kérdés

20 neon 2 ancy, 2 kuli kuli!! mit gondoltok?


talajlakó nem kevés? neonon általában középen fognak majd rajoskodni, nem kevés a halacska?


2011. dec. 5. 02:39
 1/10 A kérdező kommentje:
esetleg egy sziámi harcos hal? vagy az lerendezné a neonokat? régen mikor össze vissza vettem a halakat, akkor általában őt többiek lecsipkedték.. de neonok nem bántották.. mivel ő lenne akk az akváriumban a góré mivel neonok a légynek nem t udnak ártani, nem tudom miként viselkedne velük!
2011. dec. 5. 02:43
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 135 jiterben van 10 neon 2 Anci Két páncélos foltos, 2Xifó 3 guppi, és 2 Üveglazac, és vitorlás, természetesen betta (koronás) társaságban. Nem szoktak eltűnni a halak, és nincs gyilkosság sem. Nagyjából lassan féléve lesznek együtt, szerintem kiderült volna. De a köznyelvek sok mindent beszélnek a bettáról. Ki kel fogni, ki kel próbálni. Itt jó helye van.
2011. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez nem sok öreg? hiszen vitorlásnak 150 liter kell, és abba 2 vitorláson kivűl más hal nem lehet..
2011. dec. 5. 14:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre, rohadt sokan vannak nála, ráadásul rossz a z összetétel is :S

A tied viszont nem rossz, de annyit még, hogy a kuli-kulik csapatban szeretnek lenni, sztem hagyd ki az ancikat és legyen kb 5-6 kulid.

Nálam a betta nem jött ki a neonokkal, bár pont h a neonok csesztették őt... Egy próbát sztem megér nálad is, bár akkor vörösneonokat vegyél, mert azok is a meleget szeretik, mint a betta, míg a neonoknak a hideg a jobb.

2011. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kuli kuli nem sok vizet zavarnak, nem is esznek sokat... r algát sem nagyon takarítják.. ezért ancyt szeretnék mindenképp, 2 kuli egész rég megvan.. tök ritkán van a hal boltba, ha lesz veszek 2öt még belelőle, ancyt szeretem, jó pusztitja az algát..:D mindig 4-5 vo lt, rohadt nagyra nöttek... most 2 elég lesz, h komolyabban akarom venni..
2011. dec. 5. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj az összetétel? És mi az hogy 150 liter?
2011. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendkívül békés állat. Viszonylag könnyen tartható. Tápláléka tubifex, valamint a vörös szúnyoglárva, de növényi eleséget is szívesen elfogyaszt, hisz mindenevő. Élettartamuk akár 10 év is lehet, ezalatt tekintélyes méretűre nőnek. Nagy akváriumban tartsuk őket (legalább 80-100 liter). Nyugodt halak mellé kitűnő díszhalak. Tarthatjuk rokon fajokkal, például diszkoszhalakkal, gurámikkal, vagy kevésbé élénk díszmárnákkal, harcsákkal, bölcsőszájú halakkal vagy nagyobb testű pontylazacokkal. A játékos, gyors úszású halak a kifejlett vitorláshalakat kifejezetten zavarják. Ritkán betegszenek meg, de ha diszkoszhalakkal tartjuk, megkaphatják a diszkoszokat tizedelő bakteriális betegségeket, mivel ezekre érzékenyek.
2011. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gugli Vitorláshal, és Wikiped. Neked sosem volt halad?
2011. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy a Xifó nem illik a képbe :) Már értem a hosszú farka miatt! Mi? :P
2011. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 neon 2 ancy, 2 kuli kuli <- nincs ezzel semmi gond
2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!