Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó fűtőt 54lbe? És lécci azt is írjátok oda hogy hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

felmész egy kellékes bolt oldalára, és megnézed hogy melyiket mekkora akváriumhoz ajánlják....


[link]

2011. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Hagen elit fűtők elég jól működnek, bár a mutatójuk nem reálisat mutat. Ezek jó árban vannak (<3000). A sereák is jó, de drágábbak (ilyenjeim vannak). 50W-os automatát kell venned, szinte bármelyik halasboltban lehet venni. Még arra is érdemes figyelni, hogy teljesen elmeríthetős fajta legyen. Reális ára egy ilyennek újonnan 3000Ft-körültől van. Lehet kapni használtan (vatera, akvarista.hu), de szerintem nem éri meg kockáztatni, mert szállítás közben eltörhet, és ha postadíjat is beleszámolod, ugyanott vagy. Ha esetleg szegedi vagy, nézz be a Trópusba, ott most ákciósak a fűtők (3e, aquael márkájú, az is jó).
2011. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez egész jópofa... am köszi
2011. dec. 6. 22:58
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi neked is

debreceni vagyok szóval az nem megoldható

2011. dec. 6. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol vettél halat (már ha boltban vetted) ott van valamilyen automata fűtő is, és az jó lesz :)
2011. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen boltban vettem őket, majd legközelebb meglesem milyen fűtő van ott... :))
2011. dec. 6. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!