Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik ajándék jönne be jobban? Virág, csoki vagy egy kézzel írt szerelmes levél? Kort is írjatok? Vagy eset valamit ajánlani ha tudtok.17 éves lánynak lenne.

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Virág, csoki jöhet, szerelmes levél nem. Szerintem borzasztóan nyálas (de azért biztos van akinek bejön).

Parfüm, ékszer (ha nem akarsz sokat költeni vannak nagyon szép ezüst gyűrűk amik nem kerülnek sokba), cserepes virág (én imádom, ha azt kapok :D), valami fehérnemű (ha sok ideje vagytok együtt). Így hirtelen ezek jutottak eszembe. 18L

2011. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaigen és nyilván sokkal többet ér, ha valamit a saját kezeddel csinálsz. (én pl a barátnőmnek összeácsolgattam egy dobozt, kifestettem teleragasztgattam minden félével és bele meg közös képeket tettem. Mondjuk ez csajos ajándék, de jó ötlet sztem).

Első voltam.

2011. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
A szerelmes levél a nyerő. Amiben leírod, hogy miért és mennyire szereted, de vigyázz, ne legyen túl csöpögős és ne is írj bele közhelyeket, hogy azért szeretlek mert kedves, aranyos vagy. Nem! Konkrét dolgokat, esetleg átélt pillanatokat hozz fel, hogy ezért szereted őt:)
2011. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi ideje vagytok együtt. Ha még nemrég óta, akkor egy kis csoki, virág, bármikor szívesen fogadott ajándék. A szerelmes levél esetleg ha már nagyon rég együtt vagytok, és benne felemlegeted az együtt töltött csodás időt, a pillanatokat, amikor elvarázsolt a mosolya.... ^^ Ha esetleg ékszert veszel neki, a gyűrűt nem ajánlanám, nekem elsőre az ugrana be, hogy meg akar kérni... :D De egy karkötő, nyaklánc, fülbevaló, ami szerinted tetszene neki, és elég ízléses, szintén jó ötlet. És nem muszáj drágának sem lennie, találni fillérekért nagyon szép ezüst karkötőket... :)

18/l

2011. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még nem vagyunk együtt csak próbálkozok nála
2011. aug. 23. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne ajándékokkal akard elkápráztatni szerintem... Egy csokor virág, esetleg kis csoki, de az legyen a maximum. A szerelmes levél egyáltalán nem jö ötlet ilyen esetekben, szerintem... Engem legalábbis, az inkább elriasztana, mint meghatna...
2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha még nem vagytok együtt, ak tanácsolom a virágot, annak én is örülnék, meg a csoki is jöhet... de a szerelmes levél semmi képpen sem, majd ha már együtt lesztek 1 jó időt, ak talán... legalábbis én így vélem :)

18/L

2011. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerelmes levél! de ne nyálasan.. inkább valami vers.. amit ő írt vagy amit más írt de tetszik neki, "hozzám szól".. de szerelmes levelet ne..
2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!