Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes a guppim? (képek)

Terhes a guppim? (képek)

Figyelt kérdés

Ha terhes szerintetek kb. mikorra várhatók a kishalak?


[link]

[link]

[link]


2011. dec. 7. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a szar képekért :S
2011. dec. 7. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebből kb. a nagy semmi látszik.
2011. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a méretéből, és a fekete részről a farka alatt azt mondom igen, lesznek kishalak... hogy mikor? azt már nem tudnám megmondani...
2011. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: annyi sztem látszik belőle hogy terhes e vagy nem

2 válaszoló: köszi.. nem voltam biztos benne de akkor mostmár igen. szerinted különítsem el szülőszobába ?

2011. dec. 7. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

különítsd el! és legyen bent növény és "bújócska".

a guppi eleves szülö kb 30-40 kis guppi lesz belőle,és akkor tudod hogy mikor szül,ha elfeketedik a farkán egy kis rész.attól kezdve kb 1-2 napon belül meglesznek a kicsik.és csak akkor marad meg az összes ha időben visszarakod a nagyot a helyére!és ne legyen oly kicsi a szülő szoba sem! a barátomnak 3 maradt mert iskolában volt mikor megszült az anya.. :(

de ha jól csinálod szép kis pénzt kereshetsz vele (ha beviszed az állatkereskedésbe mikor kifejlődtek) ha megmarad mind, tehát ha visszarakod szülés után akkor jó. de ne zavard meg mert akkor a bba hagyja a "szülést" stb!

2011. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 akva apor ***** válasza:
Én szerintem különitsd el!A kép az rossz de 1 biztos terhes! az előzővel kapcsolatban 90% hasznos a többit nem tapasztaltam így nem tom,de ne tedd azonnal a szülés után vissza mert pihennie kell!,és szét szedhetik a társai(mert nem állt el a vérzés,ha túl hamar vissza teszed)vagy elpusztul a stressztől(mivel a társai szekálhassák a vér miatt is de másért is).
2011. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen ez terhes.....gyorsan különítsd el a többitől hogy nyugottan megszülhessen,a kisguppyknak adj összemorzsolt lemezes haltápot!nekem attől felnőttek hamar,a nőstényt meg amint megszült még ne tedd vissza,hagy pihenjen,mert a hímek lefárasztják rögtön,sozt víge xd :$
2012. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

igen terhes. :) A guppi kb. úgy 28-30 napig tart a terhessége. A terhesseég vége körül erősen hordó hasat ereszt, és a farka alatt lévő ivari rész teljesen fekete lesz (az ellés előtt 1-2 nappal).

Ahhoz, hogy az ivadékokat ne falja fel a szülő, és a többi hal az akváriumban, még időben el kell különíteni különszobába, külön a többi haltól őket (a kicsiket).

Ha van még kérdésed, csak szólj és amiben tudok azonnal segítek! :))

2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jaaa, és még mielött nem születtek meg a kicsik, az elött az anyukával együtt különísd el őket, hogy nyugottan megszülhessen ;) és miután megszülettek, egy kicsit (pár órára) hagyd őket az anyukával, aztán vissza rakhatod az anyukát a többihez, a kicsik meg maradjanak külön, míg nem nőnek meg! :) Lehet az állatkereskedésekben venni kifejezetten a kicsiknek kaját.:) remélem tudtam vmit segíteni. :))
2012. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!