Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezeknek a novenyeknek mik a...

Ezeknek a novenyeknek mik a szuksegleteik? Milyen gyorsan, mekkorara nonek?

Figyelt kérdés

1. hygrophila stricta

2. hygrphila angustifolia

3. nomaphila siamensis


Az 54 literes akvariumomban van beloluk par to, ott nagyon szepek, kapnak pro fito-t. Szerintetek rakhatok beloluk a 30 literesbe, aminek kb. 20-25 cm a magassaga? vagy gyorsan kinonek a helyet? Lehet ugy szaporitani, hogy ami magasra megno azt levagom es elultetem?


2011. dec. 8. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi az ekezet hiany miatt...
2011. dec. 8. 12:50
 2/4 Platypus ***** válasza:
Nekem H. stricta volt 50 liter körüli akváriumba, és kb. 2 hónap alatt menthetetlenül kinőtte, profitoval és carboval tápoztam. Le lehet vágni, legyökerezik, viszont a lenti fele már sose lesz szép utána. A másik két növény közeli rokon, szerintem ugyanez a probléma lesz velük is. Nem igazán 50 literbe való növények.
2011. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szoval a lenti fele mar nem hozna uj hajtast a tetejen?


akkor esetleg tudtok ajanlani valami hasonlo formaju de kisebb novenyt?

2011. dec. 8. 14:57
 4/4 Platypus ***** válasza:
De, a lenti fele is kihajt újra, csak kétoldalra. Elég fura formája lesz. Hasonló valamennyire a Microsorum, az alapfajnak lándzsás levelei vannak. Tud az is jó nagy leveleket hozni, de legalább nem függőlegesen nő a szára.
2011. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!