Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Muszáj alá? és ez milyen...

Muszáj alá? és ez milyen fajta hal?

Figyelt kérdés

láttam egy csomó videót a youtube-on és szinte senki nem rak alájuk homokot,kavicsot....akármit!

ezekszerint csak a szépség miatt kell alájuk rakni aljzatot?(mármint a felső és középső szintes halak ha vannak)?



és milyen fajta hal az amit multkor láttam a boltban hogy az akialján suhant és ilyen lebegői voltam mint a szépiának vagy a csigának és fekete volt csak egy kis fehéret láttam rajta és lég nagy volt kb.:10-15 cm nem tudom pontosan! de ott sem volt az alján kavics vagy valami más!ja és e a haluci olyan volt mint egy szellem és nagyobb akiban tartották!


2011. dec. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A kereskedésekben általában nincs aljzat a könnyebb takaríthatóság miatt.

Otthonra nem csak dekorációs célból, de a növények leültetéséhez is kell talaj.

Hogy mit láttál, arról gőzöm sincs, talán üvegharcsa lehetett így leírás alapján. Vagy mondjuk pleko. De elég zavaros a leírásod.

2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem késhal? [link]
2011. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de kés hal volt köszi!
2011. dec. 13. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!