Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Guppit egy 2 literes befőtte...

A Guppit egy 2 literes befőttes üvegbe rakom akkor annak lesz valami baja?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam hogy szívószállal néha belefújok, hogy kapjon oxigént.

Vagy akár abba a befőttes üvegbe lehet 2 db 2 cm es guppi?


2011. dec. 15. 15:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D sírok :D :D

:D :D szívószálall :D

2011. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:

Amíg kitakarítod/átalakítod a rendes akváriumot, addig nem lesz bajuk benne...

Remélem nem arra céloztál, hogy abban akarod tartani.

2011. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Persze, így remek, tökéletes. Annyit kívánok ezzel kapcsolatban, hogy te is csak akkor kapj levegőt, ha szívószállal belédfújok...
2011. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 todorervin válasza:

Meg akarod olni oket??

Miért akarsz CO2-t fulyni nekuk?

2 liter elég kevés,nem fognak sokáig élni

2011. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
lesz
2011. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem a legjobb de szerintem nem. De azért mutatósabbak egy szépen berendezett akváriumban. Ne fúj bele szerintem, felesleges. Ne fedd le és cseréld gyakrabban a vizet. Van, akinek nincs is levegőztetője, de az 2-3 naponta cserélgeti a halakon a vizet. Bár ott csak 1-2 aranyhal van.
2011. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm a választ igen gondoltam arra hogy 2 naponta cserélgessem a vizet:)
2011. dec. 15. 15:54
 8/35 anonim ***** válasza:

Remek, mikor két h/*lye asszisztál egymásnak az állatkínzásban.

Remélem csak szórakozol, "kedves" kérdező.

Csak hogy tudd, 30 liter alatt tilos gerinces állatot tartani (az állatvédelmi törvény szerint is állatkínzás), aranyhalat meg amúgy 150 liter alatt...

A napi vízcserék éppolyan károsak, mint a börtönnél és szűkösebb élettér, ha ezt életnek lehet nevezni.

Az pedig, hogy nincs szűrés, nem csak azt eredményezi, hogy a hal oxigénhiány miatt fuldoklik, de még a saját ürüléke és szétmarja szerencsétlent.

Ha szerinted ez értelmes és felelősségteljes állattartás, akkor csak gratulálni tudok.

Na, de remélem tényleg csak szórakozol.

2011. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem így akarja tartósan tartani. Egy használt akvárium kb 1000 ft-ból kijön. A 30 literben pedig nincs megszabva hogy hány halat lehet tartani (legalábbis ahol én olvastam nem írták). A levegőztetőre pedig csak annyit, hogy a természetben a legtöbb tóban nem levegőztetnek. Egyébként nem vagyok hülye, sem állatkínzó. Nem igazán értem miért egyből ezzel kezdi a legtöbb ember. Máris szapulja a másikat. A legtöbb halgazdaságban a 2-3 kg-os pontyok sokszor 1 m sem tudnak már úszni. Na mind1. A kisállat kereskedésekben 10-20 hal van 15-20 literes akváriumban. Ha találsz 5 literes üveget, az még jobb nekik.
2011. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
ideiglenesen
2011. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!