Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen rák? Ilyet kaptam

Ez milyen rák? Ilyet kaptam

Figyelt kérdés
kaptam 5 db igen apró körömnagyságú halakat amik elvileg egy nagyobb ujjpercnél nem nő nagyobbra,4db átéátszó és a legnagyobb pirosas.elvileg haltápot is megeszi,hasonló a "cápa ölő"mesében lévő rákokra csal ez édesvízi... milyen RÁK ez?
2011. dec. 20. 15:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen csak ők vannak,ez így rossz?adjam be őket a kereskedésbe? aztmondták hogy vigyem előket darabja 350,- ez sok érte? örülök hogy red cherry mert ilyet szerettem volna még jó régen akkor már mindent elolvastam hogy mit hogyan.... de akkkor még nem igazán volt itthon számítógép meg ilyen weboldalak... nem arra fogom nem tudnátok ilyen jó inerneteklinket mutatni?hol olvassam el ezeket,most 25 fokos a vizük így jó?
2011. dec. 20. 16:20
 12/16 anonim ***** válasza:

oké. látom halakat is kaptál, kutass utánuk a díszhal.info-n, milyen vízparamétereket(keménységre illik odafigyelni, ne lágyvizi halat tars kemény vízben és a Ph) igényelnek, helyigényük mennyi stb.

Az akvarista.hu-n vannak ebookok, pontosabban 6, azokat olvasd el.

az elsőt be is linkelem: [link]

A legfontosabb dolog az az akvárium szűrése, ennek jó, ha utánaolvasol, ha nem tudod(benne van abban, amit linkeltem)

nem fontos elolvasnod mind a hatot, az elsőben megvan minden, amit egy kezdőnek tudni kell

2011. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
NINCS halam!!!!!!!!!!!
2011. dec. 20. 16:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké, ha 30 literbe van 5 garnéla az pont jó, mert úgyis el fognak szaporodni. Amúgy Horn-Zsilinszky: Akvarisztika, ez egy könyv, ezt olvasd el. Ebbe minden benne van. Ugyanakkor ajánlom az akvaristán az ebook-kat. Milyen szűrésed van? Milyen világítás?
2011. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Néha csinálsz egy kis vízcserét és eteted őket, akkor nem lesz gond.


Lehet kapni "Sera Shrimps natural" kaját nekik, ezt általában minden garnéla szereti.

[link]


Ezen kívül kell nekik beletenni élő növényeket is.

A növényeknek meg fényre van szükségük, ezért kell egy lámpa is a tetejére.

2011. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2011. dec. 21. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!